SEO PAKETLERİ

SEO Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO, Search Engine Optimization ifadesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Dilimiz Türkçe’ye ise Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmektedir. SEO’nun amacı web sitelerini Google başlıca olmak üzere arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralara taşımaktır.

SEO Ne İşe Yarar?

SEO hizmeti, genel olarak site içi iç SEO ve site dışı dış SEO olmak üzere iki aşamalı olarak işlemektedir. Site içi SEO (On – Page), web sitelerinin yazılımı ve tasarımının yanında özellikle mevcutta olan içerik ve makaleler üzerinde yapılan kapsamlı çalışmaları kapsamaktadır. Site dışı dış SEO (Off – Page) ise, site dışından gelen ve oraya yönlendirilen görsel materyaller, site dışı linkler, forum siteleri, blog sayfaları ve sosyal medya hesapları gibi farklı kaynaklar üzerinden gelen site ziyaretçi akışı sağlamaktadır. Buradaki amaç ise, web sitesinin daha fazla tanınmasını ve kaliteli içerikler eklenmesini sağlamaya yönelik olan bir çalışma gerçekleştirmektir.

Site içi SEO Çalışması

Web siteniz üzerinde kullanıcıların gördüğü tüm ön yüzler için kullanıcı deneyimini artıran, içerikleri geliştiren ileri seviye site içi SEO çalışmaları yapıyoruz.

Teknik SEO Çalışması

Web alt yapınızın tekniği ile kodlar arasında eş zamanlı düzenlemeler gerçekleştirerek Google’ın sevdiği zengin ögeler ile sitenizi donatıyor ve Google botlarına sitenizi sevdiriyoruz.

Görsel SEO Çalışması

Görseller tarafından da trafik elde edebilir ve dönüşümler sağlaybilirsiniz. Google Görseller’e uyumlu olarak görsellerinize title, alt SEO çalışmaları gerçekleştiriyor ve bir kriteri daha başarıyla tamamlıyoru

Analizler

Semrush, aHrefs, SEO Powersuite , Screaming Frog gibi ileri düzey SEO araçlarından web sitenizin tekniğini, içi, dışı ve rakiplerinizi analiz ediyoruz.

Site dışı SEO

Web sitenize gelen veya web sitenizden çıkan diğer site linklerinin toxic skorlarını, da, pa skorlarını ve fayda analizlerini yapıp red işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Link İnşası

Web sitenize sektörünüzden veya ürün/hizmet içeriğinizle alakalı olabilecek linkleri analiz ederek filtreliyor. Akabinde bu ağlardan link alımı yapıyoruz.

Neden Bir SEO Hizmeti Almalısınız ?

İşletmelerinizi dijitale taşımak size vizyon katacak , geleceğe hazırlayacaktır. Dijitale her geçen gün bir adım daha yaklaştığımız dünyamızda web sitelerinin , e-ticaretin önemini 2020 yılında bir kez daha anladık.

SEO Hizmetini seçmenizi sağlayacak başlıca sebeplerin arasında reklam maliyetlerinin yüksek ve kalıcılık gütmemesidir. Reklamları seçer ve sürekli ücretli reklam çalışmaları yapsanız da siz ücret ödemeyi bıraktığınız an reklamlarınız artık gözükmeyecektir.

Ancak bir SEO hizmetinde -biz performans garantisi veriyoruz- kalıcı ve kaliteli çalışmalar sonucunda çalışmayı erteleseniz veya askıya da alsanız başarılı sonuçlar elde eder , sürekli organik trafik , organik dönüşümler elde edebilirsiniz.

SEO Hizmetinden Ne Tür Sonuçlar Alınır ?

SEO hizmeti sağlayan uzmanlar eşliğinde verilen bu hizmet kapsamında arama motoru optimizasyon standartlarına uygun olan bir web sitesi elde edilebilir. Bu geliştirilen standartlarla birlikte kullanıcılar web sitenize daha kolay erişebilmekte ve hızlı bir şekilde gezinebilmektedir.

Standartlara uyumlu bir şekilde anahtar kelime çalışması ile hedeflenen konumda üst sıralarda listelenecektir. Bu sayede web sitenize gelen ziyaretçi sayısı artacak ve sitenizin kuruluş amacı doğrultusunda hareket eden bir ziyaretçi profili elde edebileceksiniz. Uzun soluklu ve karmaşık bir sistem olan SEO çalışmaları, belirli bir istikrar sonucunda başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

FOREVER DIGITAL olarak bu uzun maratonda uzman SEO danışmanlarımız ile siteniz için gerekli olan tüm analiz ve stratejileri gerçekleştiriyoruz. İlk analizler sonucu belirlenen kriterlerle sitenizin uygunluğuna yönelik olan ve hedefe ulaşmanızı sağlayacak çeşitli çalışmalar ve raporlamaları yürütüyoruz. SEO hizmetinden elde edilen verileri ise SEO danışmanlarımız sizlere rapor ve sunum eşliğinde periyodik olarak iletmektedir.

SEO PAKETLERİ FİYATLARI

BAŞLANGIÇ

4000._TL / AY

  • DÜŞÜK SEVİYE REKABET
HEMEN AL

FULL

7000._TL / AY

  • ORTA SEVİYE REKABET
HEMEN AL

ADVANCED

8500._TL / AY

  • YÜKSEK SEVİYE REKABET
HEMEN AL