SIK SORULAN SORULAR

Kendin Yap Web Paketleri Nedir ?

Kendin Yap Web Paketleri ,Online Websitesi tasarım aracıdır.Sürükle Bırak Mantığıyla çalışır.
Yüzlerce renk, resim ve tasarım seçenekleri ile  farklı tasarım modelleri sunmaktadır.
Tamamen web tabanlı olup ve hiçbir programlama bilgisi gerektirmez.
Şablon uygulamalardan yararlanarak ve eski webinizi içeri aktararak web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan  mükemmel bir web uygulamamızdır.

Kendin Yap Web Paketleri için , Hosting Hizmeti Satın almam gerekiyor mu?

Hayır, Kendin Yap Web Paketlerine ücretsiz hosting hizmeti dahildir. Ayrıca hosting hizmeti almanız gerekmez.Sadece Sizin İhtiyacınızı Kapsıyacak Modülleri bulunan Paketi Seçmeniz Gerekir.

Kendin Yap Web Paketleri Modülleri Nelerdir ?

BAŞLANGIÇ paketinde Metin Düzenleme, Resim Yükleme, Galeri Oluşturma, Google Harita Ekleme ve Youtube Video Ekleme modülleri bulunuyor.60 tan fazla tasarım bulunur.

STANDART ve SUPER paketlerinde bu modüllere ek İletişim Formu, Dil Seçenekleri, Yandex ve Bing Harita Ekleme, Sosyal Medya Butonları ve E-Ticaret Modülleri bulunur. 200’den fazla hazır tasarım şablonu bulunmaktadır.

Hazır Website Paketleri Nedir ?

Hazır Website paketlerimiz, website yazılımı veya tasarımı için fazla zaman ayırmadan, kolaylıkla ve hızlı bir şekilde websitesini yayınlamak isteyenler içindir. Yapmanız gereken tek şey, Size Uygun bir hazır site şablonu seçip,Satın almak ve içeriği kendinize göre düzenlemek…Hepsi Bu Kadar…

Hazır Websitemin Temasını Değiştirebilirmiyim ?

Hazır Website paketlerimizin en önemli özelliği, seçtiğiniz web site şablonlarını istediğiniz zaman değiştirebilme olanağı vermesi. Böylelikle Değişik müşteri isteklerine göre website tasarımları oluşturabileceğiniz gibi, website ziyaretçilerinizi etkileyebilir ve izlenme sayınızı arttırabilirsiniz…

Hazır Website Paketleri ile Ücretsiz SSL Sertifikasından Yararlanabiliyormuyuz ?

Evet.Hazır Website paketlerimizde diğer paketlerimizde olduğu gibi, ücretsiz SSL sertifikası hizmeti alırsınız.

SIK SORULAN SORULAR

FOREVER DIGITAL

Web Tasarım Ajansı