Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ VE ŞARTLAR

MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICIYA AİT BİLGİLER

Adı / Ünvanı : Forever Digital _ Web Yazılım ve Uygulama Ajansı

Adresi: Folkart – Bayraklı / İZMİR

Telefon: 0533 653 6686

Email : bilgi@foreverdigital.net.tr

Websitesi : https://www.foreverdigital.net.tr

Mersis: 000000000000

1.2. ALICIYA İLİŞKİN BİLGİLER
www.ofisimo.com sitesine üye olurken kullanılan ad/soyad,T.C Kimlik No, adres ve iletişim bilgileri esas alınır.
Adı Soyadı / Ünvanı : ………….
T.C No / Vergi No : ………….
Adresi : ………….
Telefon : ………….
E-posta : ………….

MADDE 2 – KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait foreverdigital.net.tr internet sitesinden elektronik ortamda siparişini ( eticaret )yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış ücreti belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Alıcı, satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri , satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı , ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı , şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık , anlaşılır ve internet ortamına ( eticaret sitesinde ) uygun şekilde satıcı tarafından bilgilendirildiğini , bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

foreverdigital.net.tr sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve alıcı tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.
MADDE-3 MAL/HİZMETİN ÖZELLİKLERİ VE TESLİMATI

3.1 Ürünlere Ait Bilgiler

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri uygulama Esas ve Usulleri Hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.
Ürünün Adı : ………….
Kodlama Dili : ………….
Ürünün Miktarı : ………….
Ürünün Fiyatı : ………….
Ürünün Vergisi : ………….
Özellikleri : ………….

3.2 Teslimat Şekli

foreverdigital.net.tr sitesinde satılan ürünler elektronik ortamda kullanılan Medya Dosyası ve Yazılım Programlama dosyalarıdır. Teslimat şekli ALICI nın, Ürünün bedelini ödedikten sonra satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak demoda gördüğünüz şekilde teslim edilmektedir. Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz.
MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

4.1 – ALICI, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme sekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

4.2- Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kurulusun teslimatı kabul etmemesinden Forever Digital _ Web Yazılım ve Uygulama Ajansı sorumlu tutulamaz.

4.4 – Forever Digital _ Web Yazılım ve Uygulama Ajansı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen ürünü teslim edilmesinden sorumludur.

4.5 – Sözleşme konusu ürünün teslimatı için iş bu sözleşmenin imzalı nüshasının Forever Digital _ Web Yazılım ve Uygulama Ajansı ne ulaştırılmış olması veya bedelinin ALICI’nin tercih ettiği ödeme sekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Forever Digital _ Web Yazılım ve Uygulama Ajansı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

4.6 – Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nin kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksiz veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürün bedelini firmamıza ödememesi halinde, ALICI’nin kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün ücretini 3 gün içinde Forever Digital _ Web Yazılım ve Uygulama Ajansı ‘ne gönderilmesi zorunludur.

4.7 Yazılım kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sağlanmaktadır.

4.8- Satın aldığınız yazılımlarda talep edeceğiniz özel düzenlemeler ÜCRETE TABİDİR.

4.9- Web Paketlerimiz domaine lisanslı satılmaktadır, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır ve kurulumu yapılır Sitenizin yönetim paneli bilgileri tarafınıza e-posta ve sms ile gönderilir. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır.

5.0- Teslim edilen ürüne 1 (bir) yıl yazılım kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sağlanmaktadır.

5.1- (Bayiler için geçerlidir ) Sitenizin yedek alma sorumluluğu sizdedir.

5.2 – İşbu sözleşme, ALICI tarafından Ürün alımı gerçekleştiğinde veya üye olma işlemini gerçekleştirdiği andan itibaren geçerlilik kazanır.
MADDE 5 – CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği domaine kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkına sahip değildir. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır, herhangi bir lisans takip sistemi yoktur, lisans silme işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz web tasarım paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle web tasarım paketi domaine kurulduktan sonra iade, iptal, cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak müşteri, Web tasarım paketinin kurulumunu domain adresine yapılmamış ise cayma, iade hakkı ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen web tasarım paketlerinde de tüketici cayma hakkini kullanamaz.

Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir. Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Forever Digital _ Web Yazılım ve Uygulama Ajansı ’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

 

FOREVER DIGITAL

Web Yazılım ve Uygulama Ajansı